לינקים חשובים

 
 

 

לינקים לאגודות וארגונים

אתר משרד הבריאות הישראלי http://www.health.gov.il/ האתר הרשמי של משרד הבריאות הישראלי. מכיל מידע רב ונגיש על נושאים שונים כולל טיפות חלב, חיסונים, תזונה, מתבגרים, מחחלות מין, בריאות הסביבה ועוד. האתר מכיל פרסומים שונים של משרד הבריאות ומידע עדכני על בעיות אקטואליות כגון שפעת החזירים.

אתר האגודה האמריקאית לרפואת ילדים- http://www.aap.org/  אולי האתר החשוב, המקיף והאובייקטיבי ביותר בנושא רפואת ילדים. נכתב על ידי בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בעולם. מכיל מגוון רב של נושאים לרבות מידע על חיסונים, תשובות להורים המתלבטים אם לחסן, השמנת ילדים ומידע רב על מחלות ובעיות שכיחות ברפואת ילדים. מידע רב לגבי נושאים בחדשות כמו למשל שפעת החזירים. פרסומים של האגודה האמריקאית לרפואת ילדים ועוד.

ארגון הבריאות העולמי http://www.who.int/en/ אתר הנוגע לבעיות בריאות בכל העולם במבוגרים וילדים. מידע על השמנה, עישון, HIV, שחפת מלריה ונכון לעכשו המידע המקיף המקצועי והעדכי ביותר על שפעת החזירים.

המרכז למניעת מחלות http://www.cdc.gov/ האתר הרשמי של משרד הבריאות האמריקאי. אתר מקיף הנוגע לכל תחום בריאות אפשרי החל מ"חיים בריאים" מניעת השמנה, עישון, חיסונים, בעיות רפאיות שונות, רפואת מטיילים והמלצות לחיסונים למטיילים ועוד

אחד האתרים הנצפים ביותר ברפואת ילדים (בחלק של ההורים באתר) אודות ילדים ומתבגרים, תזונה וכושר, בעיות רפואיות עוד).  מומלץ בחום http://kidshealth.org/

http://www.kidsdata.org    אחד האתרים הטובים ביותר ברשת בנושא מידע ונתונים אודות רפואת ילדים בו תוכלו למצוא לא רק מידע על בעיות רפואיות אלא נתונים סטטיסטיים ומקורות מידע עדכניים על מגוון בעית ברפואת ילדים.

http://www.childhealth.co.uk  אתר בריטי מקיף וידידותי למשתמש מכיל מידע רב אודות בעיות שכיחות ברפואת ילדים בשפה קלה ומובנת.

 לינקים בנושא חיסונים

http://www.chisunim.co.il/ אתר החוג הישראלי למחלות זיהומיות. עלה זה עתה לאויר. מכיל מידע מקיף ומקצועי אודות כל מה שרצית לדעת על חיסונים. מהו חיסון, כנגד מה מתחסנים, תשובות לשאלות שכיחות בנושא חיסונים. האתר ידידותי ועדכני ונכתב על ידי מיטב המומחים בארץ.

לינקים בנושא השמנה ותזונה

http://health-gov.info/Heb/Index.asp  אתר חדש של משרד הבריאות על תזונה נכונה, פעילות גופנית , מניעה וטיפול בהשמנה. החומר כתוב בצורה בהירה וידידותית עדכני ומקצועי. אתר חשוב לכל המתעניין בתזונה נכונה ומניעת השמנה.

http://www.obesity.org/information/childhood_overweight.asp  אתר האיגוד למניעת השמנה, אחת המגיפות הקשות ביותר בפניהם ניצבת הרפואה היום. ניתן למצוא מידע רב ומגוון על השמנת ילדים.

 

 

רופא ילדים | רפואת ילדים | מרפאת ילדים | רופא ילדים תל אביב | דוקטור יצחק לוי | רפואת ילדים

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר